NCAA UCLA boiska Golf torba na statyw

Torba na statyw z boiska posiada 7-top, w tym podniesionym miotacz dobrze i pełne przegródki podłużne,

tylko odpowiednią ilość

organizacji na stoisko użytkownika torby. To lighweight (poniżej 5 funtów) z licencją Izzo pasek dual i rzeźbione hip pad pozwalaużytkownika torby. To lighweight (poniżej 5 funtów) z licencją Izzo pasek dual i rzeźbione hip pad pozwala na łatwe i wygodne prowadzenie. Torba na statyw z boiska spełnia swoją pamięć musi z 5 skierowana do przodu kieszenie zapinane na zamek (w tym wyłożone welurem kieszeni kosztowności) i pierścień ręcznik z paskiem akcesoriów obejmuje miotacz lub rękawicy golf .* Wytrzymała konstrukcja 840D nylon Nailhead zapewnia ochronę przed zużyciem, rozdarcie i elementów. Okładzina uchwyt z mniejszą pomoc uchwyt do łatwego przenoszenia. Inne funkcje obejmują wymiennych deszczu kapturem zapinana na zamek, uchwyt na parasol z

sznurkiem, izolowany rękaw napojów i centralnie położony tee holder.The torba na statyw z boiska zdobią 4 haftowane znakami towarowymi kolegiaty.
Najbardziej pomocne klienta recenzje 1 z 1 osób uznało tę recenzję za pomocną. Doskonałe do Gators fanów Christiana okazuje się być jednym z ulubionych prezentów mój

fan Gator nigdy nie otrzymał! To bardzo ładne i dobrze wykonane.

0 z

0

osób uznało tę recenzję za

pomocną. torby golfowej tennessee przez BlondieT kupiłem jako prezent gwiazdkowy dla mojego chłopaka. on absolutely loved it! jest przestronne i wytrzymały, i ma dużo kieszeni.

Myślę, że jedyną rzeczą, która została mylące na początku był dwukrotnie pasek. Nie bardzo lubi, ale ma sens. Ogólnie naprawdę dobry produkt i nie jest tak źle z ceną.

On jest zagorzałym fanem tennessee tak kochał to niezależnie od kwestii pasek 0 z 0 osób uznało tę recenzję za pomocną.

Wielkie torby golfowej By Alex Young odebrane

torba w ciągu kilku dni od zamówienia i był bardzo zadowolony z jakości i ilości miejsca w pamięci.

Torba posiada w sumie 5 kieszeni z zamkami błyskawicznymi, jak również izolowane etui pić tyle duże, przez około 2 może piwa. Ramiączka są bardzo wygodne i nawet moje kije w torbie był jeszcze

bardzo mały. Jeśli dumni z drużyny NCAA to ta torba to świetny sposób, aby pokazać swoje kolory zespół na polu golfowym. To zasługuje na 5 gwiazdek.

Zobacz wszystkie 4 opinie klientów …
Rozmiar: jeden rozmiar Kolor: UCLA Bruins Marka: Model wysiłek: 24STB Wydany: 2008-07-22 Ilość przedmiotów: 1 Wymiary: 9,00 „hx 14.00” wx 36.00 „l, funkcje Cztery haftowane kolegiaty znakami towarowymi Lekka konstrukcja – pod.

5 kg.

Ośmiokierunkowy góry, w tym podwyższone puter dobrze i pełnej długości divders, tylko odpowiednią ilość organizacji dla użytkownika torba na

statyw. Izzo licencji podwójny pasek i wytrzymały system

stand nogi. Five skierowana do przodu kieszenie zapinane na zamek, w tym welur wysadzanej kieszeni kosztowności. Zawiera również izolowany rękaw napojów.